Якщо ви шукаєте кваліфікований догляд в хоспісі Львів - приїжджайте на ознайомчу екскурсію в приватний будинок престарілих «Дерево життя». Ми покажемо вам, в яких умовах буде проживати ваш близька людина і ви будете приємно здивовані доступною ціною перебування в хоспісі для літніх людей.

Наш пансіонат - це місце, де ваші близькі люди будуть оточені увагою і турботою. Доброзичливий персонал і кваліфіковані лікарі і реабілітологи допоможуть літній людині насолоджуватися перевагами літнього віку, зроблять життя насиченим позитивними емоціями.

Догляд за літніми людьми з хворобами
Люди похилого віку часто стикаються з проблемами зі здоров'ям. Деякі з них перенесли важкі операції або страждають від хронічних захворювань. Наші співробітники спеціалізуються на проведенні лікувально-профілактичних заходів для поліпшення самопочуття постояльців.

При переломі шийки стегна реабілітація - це необхідна частина перебування в пансіонаті. Відновлення після інфаркту або інсульту - також проводяться нашими співробітниками. Лікарі, реабілітологи та фізіотерапевти складають індивідуальний план відновлення і реабілітації для кожної людини.

Багато людей цікавляться тим, який догляд за людьми похилого віку та прийом ліків у Львові. У будинку для літніх людей «Дерево життя» вам нададуть професійну допомогу доглядальниці, реабілітологи, медичний персонал і висококваліфіковані лікарі, які спеціалізуються на догляді за людьми похилого віку.

Люди похилого віку потребують цілодобової допомоги і підтримки. Особиста доглядальниця, яка прикріплена до кожної людини допомагає при їді, стежить за станом здоров'я і чистотою особистих апартаментів. Вона супроводжує постояльців під час прогулянок і проводить 24 години поруч з вашим близьким людиною.

Догляд за літніми людьми
Необхідний догляд за людьми похилого віку вам нададуть компетентні співробітники нашого хоспісу. Проживання в пансіонаті комфортно і абсолютно безпечно. Ми несемо відповідальність за здоров'я і життя ваших родичів, тому весь персонал проходить ретельний відбір при прийомі на роботу.

Наші співробітники мають великий досвід у догляді за людьми похилого віку. Медичний персонал стежить за станом здоров'я, а також своєчасним прийомом ліків. У Львові знайти будинок престарілих для проживання улюблених не просто, але довіряючи нам ви отримаєте не тільки професійну допомогу, а й шанобливе ставлення до кожного постояльця.

Застій легенів у лежачих людей – небезпечний стан, який не можна ігнорувати

Застій легенів – вкрай небезпечним для їх життя людини. Цей процес зумовлений тим, що в тканинах легенів відбувається застій рідини або ж або крові, котрі в свою чергу були спричинені малою рухливістю людини. Застій в легенях супроводжується появою пролежнів та набряків. Саме тому, якщо своєчасно не надати хворій людині допомогу, цей небезпечний стан може призвести до летального наслідку – смерті.

Серед найпоширеніших причин поганого самопочуття людей, як відомо, є саме природні катаклізми, різкі перепади температури та вологості атмосферного тиску. Американськими вченими було доведено, що 75% населення періодично можуть відчувати через зміну погодних умов надмірну втому.

Для прикладу, люди похилого віку із серцево-судинними захворюваннями, метеозалежні або люди, хворі на бронхіальну астму найсуттєвіше відчувають стрибки температури. Якщо мова саме про людей похилого віку, то найчастіше у них спостерігається підняття тиску. Найпоширенішими ознаками реакції організму людей похилого віку на ті чи інші зміни погодних умов є саме:

  • гіпертонічні кризи;
  • нестерпні болі у суглобах;
  • та загострення різноманітних захворювань.

Будинок для людей похилого віку Харків - «Дерево життя». Забезпечити людей похилого віку максимальною увагою та турботою, подарувати їм радісні миті та яскраве життя – такою є наша основна мета. Ми намагаємося подарувати нашим постояльцям надію та віру у свої сили, зробити так, щоб люди похилого віку могли себе почувати як удома.

Під час хвороби людина не усвідомлює, що із нею відбувається й страждає не лише вона, але й близькі їй люди. Як правило, захворювання проявляється в зниженні розумових (причому різкому) здібностей: людина втрачає всі наявні у неї знання, практичні навички та не може засвоювати нові.

Основними ознаками деменції незалежно від її типу є:

  • порушення короткочасної пам'яті (людині не під силу згадати події що відбулися з нею нещодавно);
  • втрата можливості запам'ятовувати нову інформацію (мозок людини просто не здатен обробляти та засвоювати нову для нього інформацію);
  • погіршення орієнтування в часі та просторі (хвора людина може заблукати навіть у районі, де прожила більшу частину свого життя).

Хочеться відзначити що це лише початкові прояви хвороби, котрі надалі будуть лише значним чином прогресувати. Саме тому якщо ви запідозрили наявність у когось із близьких вам людей цієї хвороби, терміново зверніться за консультацією до спеціаліста.

Ні для кого в наш час уже давно не буде секретом те, що деменція – досить важке захворювання, котре разом зі своїм приходом приносить проблеми не лише самому пацієнту, але його рідним та близьким людям. В більшості випадків доглядом таких хворих займаються рідні люди без абсолютного досвіду та специфіки догляду.

Проте слід пам'ятати, що для того аби на відповідному рівні доглядати людей, котрі страждають цією патологією, в обов'язковому порядку необхідно знайти спеціальну навчену та підготовану людину, котрій під силу без особливих проблем впоратися з мінливістю даного виду захворювання.

Що перевірити насамперед?


1. Відсутність неприємного запаху (при гарному догляді не повинно бути неприємного запаху в приміщенні, вас так само має насторожити, якщо занадто сильно пахне освіжувачем повітря / хлоркою, це може бути один із способів замаскувати наявність неприємного запаху).
2. Охайний зовнішній вигляд літніх людей в будинку для літніх людей: нігті підстрижені, чисті і добре розчесані волосся, чиста відпрасована одяг, відповідна сезону.
3. Відсутність (або низький відсоток) в установі людей, які в денний час лежать в кімнатах (навіть немобільні літні люди повинні бути одягнені, причесані і брати участь в заняттях в загальній зоні. Літнім людям важлива соціалізація. Харчування в ліжку, відсутність прогулянок і занять знижує тривалість і якість їх життя).
4. Використання підгузників тільки тоді, коли це дійсно необхідно (задайте питання: чи багато літніх людей використовують підгузники, вас повинно насторожити, якщо їх більшість. Навіть літньої людини, яка страждає на деменцію необхідно водити в туалет, щоб він не втратив цей навик. Для персоналу будинки престарілих підгузник - менше клопоту, для літньої людини - приниження і втрата навички).
5. Зверніть увагу на дозвільні заходи, чим зайняті люди під час вашого візиту, якщо заняття є, то хто їх проводить фахівець або ті ж доглядальниці, які займаються наданням догляду.
6. Чи передбачені в установі виїзні заходи, як відзначаються свята, чи беруть участь в них немобільні літні люди і люди, які страждають когнітивними розладами.


Ми знаємо, що вам важливо забезпечити своїй близькій людині довготривалий догляд найвищого рівня, і ми хочемо вам допомогти вибрати будинок престарілих Львів, в якому ваш близький буде в безпеці в оточенні професіоналів.

Швидше за все, всі установи, в які ви зателефонуєте, розкажуть вам про домашню атмосферу, безпеку, цілодобове медичне обслуговування, якісний догляд і харчування. Щоб переконатися, що все обіцяне по телефону відповідає дійсності, обов'язково відвідайте сподобалися установи і зверніть увагу, чи відповідають вони наступним критеріям.

Психологи рекомендують по можливості довіряти догляд за людьми похилого інвалідами фахівцям, якщо самостійно справлятися не виходить. В цьому немає нічого поганого. Професіонали будь-яку роботу виконують краще дилетантів, і це стосується всіх видів діяльності. В тому числі, такого тяжкого праці, як нагляд за людьми похилого віку, які потребують спеціальної реабілітації та безперервної турботі. Наш невеликий затишний пансіонат готовий стати другою домівкою для вашого рідного людини.


Особливості догляду за людьми похилого віку інвалідами

Турбота про літню людину з обмеженими можливостями завжди вимагає великих моральних і фізичних зусиль. Близько намагаються допомогти, але стикаються з цілою низкою складних проблем, серед яких:
- Повна зайнятість і відсутність можливості перейти на вільний графік роботи
- Неможливість приділяти достатньо часу господарству і іншим членам сім'ї
- Невміння надавати спеціалізовану допомогу людині з інвалідністю
- Некомпетентність в області психології інвалідів і людей похилого віку
- Відмова від спілкування і поїздок через обов'язки наглядати за хворим
- Недолік житлової площі і вимушене погіршення житлових умов
- Напружені відносини в родині через що збільшилася моральної і фізичної навантаження

Часний  Будинок пристарілих Львів