В юності, мало хто замислюється про те, як буде жити в похилому віці. Життя бере своє і наші родичі, батьки, бабусі і дідусі стають менш захищеними і немічними, адже вікові хвороби позначаються на здоров'я і спосіб життя в цілому.
 
 
   Дуже складно надавати допомогу близькій людині похилого віку - адже є у нас ще й робота, маленькі діти, обов'язки і особисті справи. В цьому випадку, доводиться розриватися між зобов'язаннями перед старшим поколінням, трудовими обов'язками і турботою про дітей. А ще, виникає страх залишити одного літнього родича, може статися нещастя - раптом впаде випадково або стане погано з серцем.

 


 
  Або піде на вулицю і заблукає і т.д. Багато вікові захворювання людей похилого віку, вимагають цілодобової присутності не тільки близьких, але і медичних працівників, правильного догляду та надання своєчасної допомоги!
 
  Всі ці проблеми і турботи, віднімають багато сил, нервів і часу у нас. Та й сам літня людина, може засмучуватися, що приносить незручність своїм рідним і переживає почуття провини, відчуття непотрібності і самотності. Старшому поколінню, як правило хочеться спілкуватися з близькими та рідними, а сучасний ритм життя, не завжди цьому сприяє. Це може привести до почуття неспокою і депресивного стану.

Сучасний будинок для людей похилого віку - кваліфікована допомога близьким

   Сучасний приватний будинок престарілих - це абсолютно новий підхід в питанні надання допомоги старшому поколінню. Він розташований в екологічно сприятливому, спокійному районі, де є чістний повітря і мальовнича природа. У таких будинках престарілих, як правило, невелика кількість постояльців, тому персонал надає допомогу і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

    Будинок пристарілих, більше нагадує заміський будинок відпочинку або пансіонат, в якому є затишні номери, домашня обстановка, при цьому - є вся сучасна техніка та обладнання, призначені для комфортного догляду за літніми людьми.
    Кваліфікований персонал з медичною освітою, досвідом роботи та спілкування з людьми похилого віку, надає допомогу і догляд 24 години на добу.