Життя часом повертається геть незрозумілим боком, а тому допомога професіойних та чуйних людей дуже важлива. В моїй ситуації (хвора самотня сестра, старенькі батьки, які не в стані її утримувати) я не міг собі дати ради, тому пансіонат Дерево життя в с.Муроване виявився для мене дійсно порятунком. Я дуже хотів, щоб для моєї сестри (враховуючи її стан та не дуже адекватну поведінку) були створені максимально комфортні умови і щоб я міг спокійно займатися своїми справами і не переживати за неї. Саме такі умови створені в пансіонаті. Особливо хочу відзначити професійний підхід та доброту та людяність персоналу, медичної сестри пані Світлани та менеджера Максима. Велика Вам подяка! Ви робите надзвичайно важливу і добру справу.

Відмінний пансіон для людей старшого віку. Наш тато знайшов там багато друзів, як в особі персоналу так і таких же людей. Відмінне харчування і уход. Мед підтримка, дозвілля. Спасибо большое Дерево життя за якісний сервіс.

На превеликий жаль нам не завжди доводиться жити поруч з нашими найрiднiшими  людьми.Ось так трапилось i зi мною,ми з мамою живемо в рiзних краiнах.Прийшов час i менi попiклуватиза за мою рiдну маму яка вже в вiцi. Хотiлось самого найкращого догляду за нею.Я  зупинилася на пансiонатi  Дерево життя. Затишне мiсце,тепле вiдношення,,смачна страва,,медичний догляд,а саме головне ,що моя мама задоволена i я спокiйна за неi  бо вона в надiйних руках.А бiльш за все менi хотiлось видiлити Вiкторiю Борисiвну i Максима за iхню заботу i добре серце i нянiчку  Тоню. Дякую вам дуже.

Доброго дня. Комфортний пансіонат з чуйним і привітним персоналом.

Дуже вдячна усім без винятків працівникам пансіонату Дерево життя за Вашу турботу та чуйні серця !!! Мій чоловік тяжко хворіє вже п’ять років, переніс два інсульти і самостійно практично не міг рухатись. Ми лікувалися  в декількох клініках але позитивного результату це не дало. Дерево життя нам порадили наші знайомі і ми без вагань звернулись за допомогою.  В пансіонаті чоловіку подобається його оточили турботою він повірив в себе і почав займатися собою. Зараз займається з ребілітологом , самостійно піднімається з ліжка та з допомогою ходунків по троху пересувається по кімнаті.  Завдяки пансіонату наша сім я отримала другий шанс , чоловік задоволенний результатом і обіцяє стати на ноги , я маю час бути з дітьми та внуками. Наша сім’я вдячна що в Україні є такий заклад бо вважали що це можливо лише за кордоном!!! Бажаю Вам сил, терпіння , натхнення в Вашій нелегкій праці а усім кто має подібні обставини без вагань звертатися в Дерево життя  і я впевнена не по жалкуєте !!!!!

Я поступила в Дерево життя наприкінці 2018 року, де перебуваю в даний час і дуже задоволена. Де і комфортно і обслуговування хороше і ввічливий і уважний колектив. Добре організований відпочинок. Але особливо я хочу відзначити роботу Олени, яка працює виключно доброзичливо, відповідально. За що їй дуже вдячна, за винахідливість і терпіння.

З жалем покидала ваш пансіонат, хочемо подякувати всьому колективу за турботу, тепло, і увага, яку ми відчули з першого і до останнього дня нашого перебування.

Такої концентрації доброти і професіоналізму ми не бачили ніде. Завдяки цим рідкісним якостям, наше життя було безтурботним і комфортною. До того ж професійний і індивідуальний підхід до кожного забезпечив відчутне відновлення нашого здоров'я. Все, що зроблено для нас, заслуговує окремої великої і сердечної вдячності.

Хочу залишити слова величезної подяки всьому колективу міні  Будинок пристарілих «Дерево Життя»,. Низький всім уклін. Сталося так, що у нас дідусь 86 років зламав шийку стегна. Після операції і трьох тижнів перебування в стаціонарі, він не міг (боявся) ходити і себе обслуговувати. Ми були в жаху, що ми будемо робити після його виписки. І випадково в інтернет я знаходжу цей пансіонат і всього лише один, правда позитивний, відгук. Подзвонила, з'їздили подивилися і уклали договір на один місяць. Йому допомогли навчитися ходити не тільки з ходунками, але і з паличкою, а перед від'їздом додому він іноді і про паличку забував. Персонал весь дуже доброзичливий і уважний, харчування хороше і різноманітне (5 разів на день). Ще раз величезне спасибі і низький уклін всьому персоналу пансіонату.

Вдячна вам і всім співробітникам пансіонату «Дерево Життя» за турботу і увагу, проявлені по відношенню до моєї свекрухи, що дозволило їй на багато років продовжити життя. Після Тяжлов захворювання вона, глобоко лежача хвора, не просто встала на ноги, зараз переміщається без допомоги тростини. Ваша турбота - це спокій для дітей, що мають літніх і хворих батьків, це здоров'я літніх людей і їх можливість радіти кожному новому дню.