Будинок для престарілих людей «Дерево Життя» проводить пізнавальні лекції для літніх людей та їхніх родичів про користь здорового харчування. У цій статті, ви дізнаєтеся, чому людям похилого віку життєво важливий вітамін В12. Які існують симптоми нестачі вітаміну В12 в організмі літніх людей. Що таке авітаміноз і гіпервітаміноз? "Правильна їжа" в літньому віці - джерело вітамінів групи В 12. Чи потрібно літнім людям приймати додатково вітаміни?
 
 
 
Брак вітаміну B12 в літньому віці
Шлях до мрії про хороше здоров'я в старості лежить через здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок ,, рух і збалансоване харчування, багате вітамінами. Адже смачна і здорова їжа потрібна людині не тільки для отримання задоволення. А, скоріше, через задоволення від "правильної" їжі організм для підтримки всіх органів в тонусі отримує необхідні мікроелементи і вітаміни. При їх нестачі відбувається збій, і літня людина починає хворіти.


 
Чому вітаміни називаються "Азбукою здоров'я"?
 
Напевно тому, що не вміє ще читати малюк вже знає букви А, В і С: адже це - улюблені і смачні вітаміни, які дає йому мама. Часний Будинок пристарілих Львів.
 
Літнім людям, тобто тим, кому за 60, улюблені і смачні вітаміни ніхто вже не дасть. Доведеться подбає про це самим. Тим більше, що аптеки багаті вітамінними комплексами для вікової групи 60+. Залишилося тільки зробити аналізи і з'ясувати у лікаря, які вітаміни потрібні в першу чергу. Швидше за все, це буде вітамін В12.
 
Якщо нічого не зробити, в організмі літньої людини відбудеться серйозний збій в обміні жирних кислот, знизиться рівень гемоглобіну та еритроцитів, постраждає шлунково-кишковий тракт, так само як і центральна нервова система. Розвинеться анемія, яка, в свою чергу, призведе до хвороб крові, печінки і нирок.