Досить складно, забезпечити якісний цілодобовий догляд за близьким літньою людиною будинку. Для того, що поєднувати роботу і дбайливий догляд, не завжди вистачає часу і можливостей.
     На сьогоднішній день, є спеціальні пансіонати і приватні будинки для престарілих людей, в яких надаються послуги з професійного медичного догляду за людьми похилого віку та лежачими хворими.
 
 Недорогий будинок для престарілих людей у ​​Львові «Дерево Життя»
 
Будинок для престарілих людей «Дерево Життя», розташований у мальовничій місцевості Звенигорода і пропонуємо вам і вашим близьких рішення всіх медичних і побутових проблем, комфортне проживання та психологічну допомогу старшому поколінню.

 
Які послуги надає будинок для престарілих людей у ​​Львові
    У нашому будинку для літніх людей діє розпорядок для, складений спеціально для літніх пацієнтів. Він включає все необхідне, щоб люди похилого віку вели активний спосіб життя і ефективно поправляли здоров'я:
 
- збалансоване харчування
- заняття фізичною активністю,
- анімація (оздоровчі заняття: вправи на тренування пам'яті, дрібної моторики і т.д.)
- дозвілля (читання книг, настільні ігри, перегляд фільмів та хобі),
- у свята - культурна програма та частування.

 
   У вартість наданих нашими фахівцями послуг входить цілодобова охорона пансіонату і спостереження за станом здоров'я наших пацієнтів. Ви можете регулярно зв'язуватися з родиною по телефону або Skype, відвідувати близьких на затишній території нашого пансіонату і влаштовувати сімейні чаювання.  Будинок пристарілих Львів