Що перевірити насамперед?


1. Відсутність неприємного запаху (при гарному догляді не повинно бути неприємного запаху в приміщенні, вас так само має насторожити, якщо занадто сильно пахне освіжувачем повітря / хлоркою, це може бути один із способів замаскувати наявність неприємного запаху).
2. Охайний зовнішній вигляд літніх людей в будинку для літніх людей: нігті підстрижені, чисті і добре розчесані волосся, чиста відпрасована одяг, відповідна сезону.
3. Відсутність (або низький відсоток) в установі людей, які в денний час лежать в кімнатах (навіть немобільні літні люди повинні бути одягнені, причесані і брати участь в заняттях в загальній зоні. Літнім людям важлива соціалізація. Харчування в ліжку, відсутність прогулянок і занять знижує тривалість і якість їх життя).
4. Використання підгузників тільки тоді, коли це дійсно необхідно (задайте питання: чи багато літніх людей використовують підгузники, вас повинно насторожити, якщо їх більшість. Навіть літньої людини, яка страждає на деменцію необхідно водити в туалет, щоб він не втратив цей навик. Для персоналу будинки престарілих підгузник - менше клопоту, для літньої людини - приниження і втрата навички).
5. Зверніть увагу на дозвільні заходи, чим зайняті люди під час вашого візиту, якщо заняття є, то хто їх проводить фахівець або ті ж доглядальниці, які займаються наданням догляду.
6. Чи передбачені в установі виїзні заходи, як відзначаються свята, чи беруть участь в них немобільні літні люди і люди, які страждають когнітивними розладами.