Коли ви вже вирішили приїхати на поселення в наш пансіонат для людей похилого віку, то можна заздалегідь підготуватися до переїзду. Ми допоможемо вам вирішити, що варто взяти із собою, які речі будуть потрібні.

Для комфортного перебування в пансіонаті вони, напевно, будуть потрібні, та й процес звикання до нового місця проживання полегшать. Виходячи з нашого досвіду, наведено нижче список потрібних речей при заселенні в пансіонат:


1) Документи: паспорти свій та родича, бажано – виписка з медичної картки.

2) Одяг:
- Білизна 2-3 комплекти
- Теплий одяг.
- Піжама 2 шт.
- Шкарпетки 2 пари.
- Кімнатне взуття.
- Рушник 2 шт.

3) Засоби гігієни:
- рідке мило;
- шампунь;
- бритвене приладдя;
- гребінець.
- Одноразові рукавички: 1 упаковка (100шт.).
- Камфорний спирт.

4) При необхідності: підгузки (за розміром), пелюшки (90х60).

5) Медикаменти (за призначенням).

Крім цього варто взяти:
Бажано взяти взуття та верхній одяг, що дозволить ходити на свіжому повітрі. Треба відштовхуватися від того, на який термін людина похилого віку вирушає в приватний пансіонат. Це може бути один комплект чи кілька.

Стане в нагоді спортивний костюм, тому що його легко одягати, просто і зручно носити. Для зайняття фізичною культурою бажано захопити зручне взуття. Практичним варіантом можуть виявитися якісь кросівки.

Дуже корисними будуть різні дрібниці, список яких складно скласти заздалегідь, це досить індивідуально. Наприклад, окуляри в чохлі, телефон, зарядку і т.д. Втім багато можна буде додати потім, при необхідності.